Liigu sisuni

Annetustalgute päeval, 30.novembril 2021, on Kuulmisbuss Viljandis, Posti 1.

Kell 10 – 12 reserveeritud Viljandi Kultuuriakadeemia personali ja tudengite kuulmisnõustamiseks,-testimiseks.
Kell 13 – 16 on huvilistel võimalik eelregistreerimise alusel mõõta kuulmist, saada kuulmisalast teavet ja aparaadi hooldust. Info ja registreerimine tel 5270887, Erika või info@vaegkuuljad.ee.

Kuulmisbussi teenuseid pakutakse aadressil Posti 1, Viljandi Kultuuriakadeemia ruumides arvestades koroonaleviku tõkestamiseks seatud piirangutega.

Eesti Vaegkuuljate Liit kutsub teid osalema 30.novembril annetustalgutel ja annetama Kuulmisbussi heaks Uno Taimla Fondi. Swedbank lisab kõikidele Ma armastan aidata keskkonnas talgupäeval (30.11.2021) tehtud annetustele omapoolse osa. Vali sobiv pangalink ja annetuse suurus: https://www.armastanaidata.ee/…/toeta-kuulmisbussi….

Eesti Vaegkuuljate Liit käivitas 2021. aasta suvel heade annetajate abil Kuulmisbussi, mis on varustatud spetsiaalse aparatuuriga kuulmistestide tegemiseks. See võimaldab teha kuulmisteste ja pakkuda igakülgset kuulmisnõustamist ka suurematest keskustest kaugemal asuvates paikades.

Vajame täiendavat tuge Kuulmisbussi helikindlaks muutmiseks ja nõustamisala arendamiseks, et välismüra ei segaks kuulmistestide kvaliteeti ega ilm nõustamist.

Eesti Vaegkuuljate Liit on tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirjas ja järgib kogumise head tava – https://heakodanik.ee/annetuste-kogumise-hea-tava/ Täname väga annetuse eest!